Блог

Червнева акція, легка реєстрація в системі Colway International.

Програма “Літо з Colway International”.

Дорогі друзі, ми прогнозуємо спекотне та насичене літо, з точки зору подій, пропозицій, новин, зустрічей, конкурсів, акцій, навчання та конференцій.

Програма “Літо з Colway International” починається з акції, яка розрахована, в першу чергу, на наших друзів та підписників, а також на їхніх знайомих по Фейсбуку та Інстаграму.

Для того, щоб стати членом команди “Colway International”, отримати знижку на всі продукти — спочатку — 25%, а потім (можливо) і 40%, треба зареєструватися в нашій системі.

Зазвичай реєстрація в системі відбувається автоматично після одноразової закупки продуктів мінімум на 50 БЗ (балів закупочних), одразу зі знижкою — 25 %, це приблизно 110 Євро. Покупець отримує статус “кандидата”, знижку – 25 % на всю продукцію на цілий рік, та особистий офіс і інтернет магазин на сайті www.colwayinternational.com

А зараз про важливе та приємне.

Весь місяць Червень, перша закупка на 50 БЗ буде зі знижкою — 40 %.

Крім того, якщо ново зареєстрований “Кандидат” запросить, на тих самих умовах, ще одну людину, і вона зареєструється, зробивши закупку на 50 БЗ, то Кандидат, який запросив нову людину, отримає від нас подарунок — дієтичну добавку ColamiD. Дві людини — два подарунки!

Для того, щоб зареєструватися отримай спеціальний акційний код в людини, від якої ти дізнався про наш проект!

Поспішай зареєструватись, бо (це вже секретна інформація) в програмі “Літо з Colway International”, крім червневої акції ми плануємо провести: конкурс краси, презентацію нової практичної програми домашнього догляду з Сергієм Батечко, декілька конференцій в різних містах, презентацію нового продукту CollUp – колагена в капсулах – унікальної дієтичної добавки з реальними та видимими результатами дії, а також, конкурси, акції, конференції, вебінари та багато іншого.

Мета програми — вчимося бути здоровими, доглянутими та фінансово незалежними!