Дієтичні добавки Colway International.

                                                                      Лікує хвороби лікар, але виліковує природа.
Гіпократ.

Навіть якщо ви дуже багаті і у вас є особистий дієтолог і спеціально навчений кухар, а продукти харчування вам доставляють літаком з полів, плантацій та прямо від виробника, то все одно ви навряд чи зможете постійно отримувати всі необхідні для повноцінної роботи організму елементи і речовини. А що говорити про більшу частину населення планети?

Численні продукти, які повинні бути включені в наше щоденне меню, часто занадто дорогі, сезонні, або просто нам не подобаються. А для того, щоб людина могла проживати довге та повноцінне життя, його тканини зберігати молодість, а органи функціональність, в щоденному раціоні харчування повинні бути мікроелементи та вітаміни, «хороші» жири й білки, антиоксиданти, флавоноїди, амінокислоти, вуглеводи, що швидко всмоктуються, провітаміни, коензими та інші необхідні для організму елементи. Коли в їжі не вистачає цих цілющих речовин, метаболізм починає завмирати, люди швидко старіють, втрачаючи красу і здоров’я. У продуктах харчування двадцять першого століття часто не вистачає цих речовин і елементів.

Уперта статистика стверджує, що в країнах з високим рівнем життя ставлення до дієтичних добавок, як до профілактичного засобу, дуже серйозне і з цим, також, пов’язують високу середньостатистичну тривалість життя.

Дієтичні добавки можуть допомогти заповнити прогалини в нашому раціоні харчування і таким чином забезпечити організму кожного з нас необхідний набір поживних речовин в належних кількостях. Крім того, вживання дієтичних добавок дуже легко включити навіть в найбільш напружений графік.

Ми дбаємо про те, щоб наші продукти, завжди на 100% складалися  з натуральних компонентів з безперечно корисним впливом на організм людини. Ці компоненти відрізнялися якістю та селективністю, а також екологічною технологією їх отримання. Серед них знаходиться багато субстанцій справді піонерських в області суплементації – збагачення організму корисними речовинами. При створенні дієтичних добавок ми завжди користуємося принципом кінетичного синергізму, коли один інгредієнт нівелює або доповнює дію іншого. Інновації та відкриття досконалості природи вписані в перелік цінностей фірми Colway з самого початку її існування і сьогодні як і раніше інспірують нас до створення нових, унікальних продуктів в області суплементації для підтримки Вашого здоров’я.

 

Будь здоров з Colway!

 

 

 

Дієтичні добавки Colway International.CollUp / КолАп – це амінокислотний комплекс нового покоління, що містить всі необхідні елементи для ефективного відновлення колагену та еластину в організмі людини, регенерації шкіри, волосся і нігтів. Одна капсула містить 60 міліграм леофізіату колагену – біологічно активного білка в дуже чистому вигляді, це не тільки комплекс активних амінокислот, які моментально, практично без витрат енергії, засвоюються організмом, але він містить ще один дуже важливий для синтезу колагену елемент – це сигнальні пептиди – залишки амінокислотних ланцюжків, що несуть інформацію в клітини про необхідність відновлення власного колагену.

48,90 Євро. 60 капсул.

[button size=’small’ color=’#ffffff’ background_color=’#024a9f’ border_color=’#163458′ font_size=’12’ line_height=” font_style=’normal’ font_weight=’700′ text=’Детальнее’ link=’/dieticheskie-dobavki-colway/collup-colap-bad/’ target=’_self’]

 

 

 

Дієтичні добавки Colway International.

 

Вітамін С з колагеном.

Ми віддаємо в Ваші руки на даний час найкращий в Європі, на думку багатьох авторитетів, вітамін C, який ми збагатили колагеном найвищої анаболічності. Збагачення організму високо засвоюваним колагеном допомагає підтримувати правильну структуру та еластичність шкіри, а також хороший стан суглобів, волосся та нігтів.

49,45 Євро. 30 пакетиків.

[button size=’small’ color=’#ffffff’ background_color=’#024a9f’ border_color=’#163458′ font_size=’12’ line_height=” font_style=’normal’ font_weight=’700′ text=’Детальнее’ link=’/dieticheskie-dobavki-colway/vitamin-c-s-kollagenom/’ target=’_self’]

 

 

 

slimcol

 

Slim Col (зниження ваги).

Добавка містить у своїй композиції рослинні екстракти, підібрані таким чином, щоб підтримувати організм в процесі зниження ваги, допомагає зменшити тягу до солодкого, сприяє нормалізації маси тіла.

36,25  Евро. 60 шт.

[button size=’small’ color=’#ffffff’ background_color=’#024a9f’ border_color=’#163458′ font_size=’12’ line_height=” font_style=’normal’ font_weight=’700′ text=’Детальнее’ link=’/dieticheskie-dobavki-colway/slimcol/’ target=’_self’]

 

 

 

 

Дієтичні добавки Colway International.Коллацеін (підвищення імунітету) – це виключно ефективний суплемент (БАД), який комплексно впливає на імунну систему. Він складається з двох видів капсул. В одній з них природні антибіотики – почерпнуті з природи речовини з виключно сильною захисною дією: лактоферрин, лізоцим і колострум. В іншій – симбиотический комплекс з дев’яти відбірних штамів живих культур бактерій, завданням яких є підтримання рівноваги мікрофлори нашого стравоходу, а також пробіотичний корм для них – фруктоолігосахаріди.

41,75  Евро. 60 шт.

[button size=’small’ color=’#ffffff’ background_color=’#024a9f’ border_color=’#163458′ font_size=’12’ line_height=” font_style=’normal’ font_weight=’700′ text=’Детальнее’ link=’/dieticheskie-dobavki-colway/kollacein/’ target=’_self’]

 

 

%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b8%d0%b4

 

 

КоламіД – натуральний амінокислотно – мінерально – вітамінний комплекс з кальцієм і вітаміном Д. Він постачає нашому організму надзвичайно біодоступні мінерали, мікро- і макроелементи, містить прекрасно засвоювані кальцій і фосфор найвищої якості. Це поліамінокислоти, оліго- і поліпептиди, але перш за все – це 19 будівельних амінокислот для колагену, що утворює кісткову тканину. У нашому БАДі знаходиться сировина з найкращими сертифікатами її мікробіологічної чистоти, що повністю відповідає стандартам ЄС, а виняткові права на нього належать COLWAY.

36,25 Євро. 60 шт.

[button size=’small’ color=’#ffffff’ background_color=’#024a9f’ border_color=’#163458′ font_size=’12’ line_height=” font_style=’normal’ font_weight=’700′ text=’Детальнее’ link=’/dieticheskie-dobavki-colway/kolamid/’ target=’_self’]

 

 

 

 

Дієтичні добавки Colway International.

Омега комплекс Colway (омега 3 – 6 – 9) – є унікальним БАДом, в склад якого входить високоякісний концентрат з жиру холодноводних риб, багатий жирними кислотами омега-3 і масло з морських водоростей, що включає кислоти омега, властиві в природі риб’ячим жирам, в тому числі ДГК (докозагексаєнову кислоту). Ми отримали ідеальне, засноване на сучасних знаннях, співвідношення поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) омега 3-6-9, завдяки додаванню інших рослинних жирів, в тому числі одержуваної особливим методом лляної олії, що володіє найвищою в світі температурно – тимчасовою стійкістю кислот омега.

45,00 Євро. 60 капсул.

[button size=’small’ color=’#ffffff’ background_color=’#024a9f’ border_color=’#163458′ font_size=’12’ line_height=” font_style=’normal’ font_weight=’700′ text=’Детальнее’ link=’/dieticheskie-dobavki-colway/omega-kompleks/’ target=’_self’]

 

 

 

 

Дієтичні добавки Colway International.Magnesium Complex   це суміш трьох форм магнію – лактат магнію, цитрат магнію, гліцинат магнію, збагачених вітаміном B₆, яка допомагає засвоєнню цього елемента, його транспортуванню в клітини організму та підтриманню його внутрішньоклітинного запасу. Інтенсивний режим життя, фізичні навантаження, нерегулярний сон, стрес, алкоголь і кава в великих кількостях підвищують потреба в магнії.

26,95 Євро. 60 капсул.

[button size=’small’ color=’#ffffff’ background_color=’#024a9f’ border_color=’#163458′ font_size=’12’ line_height=” font_style=’normal’ font_weight=’700′ text=’Детальнее’ link=’/dieticheskie-dobavki-colway/magnievyj-kompleks/’ target=’_self’]

 

 

%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b5

 

Well Being Shake Well (дієтичне зміцнююче харчування). Це здорове повноцінне харчування, яке містить багато найважливіших корисних компонентів. Його можна легко і швидко приготувати в будь-якому місці – на роботі, в школі, на тренуванні, в поході. Завдяки цьому харчуванню ти поповниш свою дієту тими речовинами, яких часто з різних причин бракує в їжі.

54,40  Євро. 420 гр.

[button size=’small’ color=’#ffffff’ background_color=’#024a9f’ border_color=’#163458′ font_size=’12’ line_height=” font_style=’normal’ font_weight=’700′ text=’Детальнее’ link=’/dieticheskie-dobavki-colway/well-being-shake/’ target=’_self’]

 

 

Залишити свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.