Блог

Як почати ефективно співпрацювати з проектом “Colway Inyernational” в Україні?
Як почати ефективно співпрацювати з проектом “Colway Inyernational” в Україні?

Colway Inyernational – компанія, яка виготовляє та реалізує натуральні продукти для краси та здоров’я, які створені по самим сучасним біотехнологіям.

Це косметичні засоби та дієтичні добавки на основі риб’ячого колагену.

Colway Inyernational – це мережевий маркетинг нового покоління, ми вчимося, працюємо та заробляємо в інтернеті. У нас працюють найкращі тренери з Європи та України.

Відео про зміни політики компанії в Україні на нашому каналі в Yuotube:

Українською мовою: https://youtu.be/Od0FiE02RE0

Русский язык: https://youtu.be/mNh-B9jWjjg

Програми навчання почнуться з 1 серпня, зараз ми збираємо команду Лідерів – тих, хто почне втілювати проект “Colway Inyernational”, спочатку в Україні, а потім в СНД.

Навчання безкоштовне, але як і в любому мережевому проекті треба буде робити активність — 1400 — 2000 грн. на місяць – купляти високоякісну продукцію для того, щоб заробити на ній, або для себе та своєї родини.

Обов’язкову активність треба буде робити тільки тоді, коли ви почнете розбиратися в бізнесі, в продуктах, та коли у вас почнуть з’являтися підписані вами Партнери та клієнти!

Для самих сміливих та рішучих, тих хто не любить довго думати та вирішить одразу реєструватися і почати одразу працювати, умови такі.

1. Реєстрація на міжнародному сайті компанії: https://colwayinternational.com

Посилання для реєстрації: https://valery_zabrodskiy.colwayinternational.com

2. Після реєстрації ви отримуєте статус Кандидата – можете купляти продукцію вже зі знижкою — 25 %.

3. Після тог, як продукції буде куплено на 30 БЗ (балів закупівельних – це приблизно 1500 — 2200 грн.) в довільному часі, ви отримуєте статус Партнера і знижку 40 відсотків.

Далі навчання та повноцінна співпраця з компанією.

Тим, хто хоче спочатку дізнатися більше про наш проект ( а ми радимо зробити саме так — не тому що невпевнені в собі, а тому що хочемо, щоб в нашій команді були люди, які зробили свідомий вибір) треба написати листа з контактними даними (адреса, телефон, дата народження) на пошту: colway@i.ua

Також треба подати запит для вступу або зареєструватися в групі “Colway International Україна” в любій з вказаних соціальних мереж чи мессенджерів: Facebook, Telegram, Viber або Instagram ( zabrodskiy.colway).

Дякуємо!

Це реальний шанс, використай його!