Блог

Якість продуктів Colway International.

Colway International прагне надавати своїм Клієнтам та Партнерам продукцію самої високої якості та з перевіреною, ефективною дією.

Як ми цього досягаємо:

– Всі продукти відповідають найсуворішим нормам Євросоюзу.

– Харчові добавки Colway International зареєстровані у Головній Санітарній Інспекції Польщі та мають позитивні відгуки від неї.

– Всі косметичні засоби проходять випробування та дерматологічні тести в незалежних лабораторіях (Hamilton, Jars).

– Виробники наших продуктів мають ряд сертифікатів, що підтверджують високі стандарти виробництва FDA 2512, FDA 2511.

FDA – Американське Федеральне управління з нагляду за якістю харчових і лікарських препаратів.

FDA – це стандарт, метою якого, в першу чергу, є підвищення якості та безпеки для здоров’я харчових продуктів, добавок, косметичних і лікарських засобів, вакцин, ветеринарних препаратів, медичних пристроїв і тютюнових виробів, вироблених як на території США, так і в усьому світі.
Згідно з правилами, дана продукція може бути дозволена до продажу на ринку після того, як пройде випробування FDA, щоб довести свою безпеку. Департамент FDA не просто видає сертифікати. Він постійно проводить клінічні дослідження та контролює якість результатів. Департамент має право відкликати свої сертифікати, якщо якість результатів не буде відповідати високим вимогам FDA. У США саме FDA контролюють більшість продовольчих товарів. Після того як матеріали, що контактують з їжею, проходять випробування, підвищується їх конкурентоспроможність і можливість того, що постійні покупці принесуть великий прибуток.

ISO 22716 стосується введення Належної Практики Виробництва (GMP) в процесах виробництва косметичної продукції.

Стандарт ISO 22716 «Косметика. Належна виробнича практика. Настанови з належної виробничої практики» встановлює вимоги до системи менеджменту безпеки косметичної продукції.
Метою стандарту ISO 22716 є гармонізація вимог до менеджменту безпеки косметичних продуктів для компаній в ланцюзі їх виробництва та споживання.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ISO 9001: 2015.

ISO 9001 забезпечує досягнення цілей і завдань організації, формалізуючи процеси, процедури та обов’язки по реалізації її політики і цілей в області якості. Заснований на восьми принципах управління якістю, міжнародний стандарт ISO 9001: 2015 визначає, яким чином організація забезпечує виконання вимог своїх клієнтів і всіх зацікавлених сторін. Ось ці вісім принципів:

– орієнтація на клієнта;
– лідерство;
– залучення співробітників;
– процесний підхід;
– організаційний контекст;
– постійне вдосконалення;
– прийняття рішень на основі фактів;
– ризик-орієнтоване мислення.

ISO 13485 Система Менеджменту Якості для Медичних Виробів в області проектування, створення, виробництва та забезпечення якості медичних виробів у формі гелів, мазей, емульсій, рідин, спреїв і крапель.

ISO 13485 2003 – міжнародний стандарт, розроблений для створення і впровадження систем менеджменту якості на підприємствах, що виробляють медичне обладнання та вироби.
Переваги системи менеджменту якості для виробників медичних виробів:

– Системи менеджменту для випробувальних та калібрувальних лабораторій.
– Вихід на світові ринки.
– Забезпечення ефективного контролю над виробництвом.
– Збільшення рентабельності, шляхом підвищення довіри до організації.
– Підвищення інвестиційної привабливості.

Розробка, впровадження та сертифікація системи менеджменту якості (СМЯ)  підприємства – виробника медичних виробів є мінімально необхідною вимогою для виходу на зовнішні ринки.

Наші продукти не містять парабенів, SLS і агресивних консервантів.

Ефективність нашої продукції обумовлена високою якістю унікальних активних інгредієнтів з високим процентним вмістом діючої речовини, що синергічно співпрацюють один з одним.

Частину наших косметичних продуктів і добавок, ми створюємо з думкою про веганів та вегетаріанців.

– Ми є членом Польської асоціації Косметичної Промисловості та підписали Кодекс Етики Польського Союзу Косметичної Промисловості.

Мало на яких упакуваннях сучасної косметики зустрінеш такий знак – 100 % натуральна продукція!

Якість продуктів Colway International.