Блог

Квітневі акції, місяць зростання, кваліфікація до Китаю.

Місяць зростання: весна нашого бізнесу!
Квітень.

Ваш бізнес вже прокинувся від сплячки? Настав час дихати весняною енергією. 19 березня ми запускаємо кампанію “Місяць Зростання”. Кожен знайде щось для себе в різноманітних акціях та бонусних програмах.

Окрім бонусних програм ми починаємо навчання в нашій школі МЛМ СІ.

Прочитайте це повідомлення уважно і запрошуйте до вашого бізнесу ще більш активно. Нехай усе навколо вас розцвітає!

Період:

· 6 тижнів

· 12/19 ПР (період розрахунковий) – 17/19 ПР – 19 березня – 29 квітня

Продуктові акції – скористайся можливостями, поки вони не втекли!

Кожен з шести тижнів місяця зростання наша компанія пропонує три різні продукти за зниженими цінами.

У кожному ПР ми підготували: одну дієтичну добавку зі знижкою 30%, один косметичний продукт з додатковою знижкою 20% та один бестселер зі знижкою 10%.

Увага! Тривалість кожної пропозицій всього 7 днів!

Продукти в акціях в різних періодах розрахункових не можна мінять місцями. Увага, цього разу є щось нове: акціями можуть користуватися також зареєстровані клієнти.

Квітневі акції, місяць зростання, кваліфікація до Китаю.

Квітневі акції, місяць зростання, кваліфікація до Китаю.

Програма “Ласкаво просимо”.

Квітневі акції, місяць зростання, кваліфікація до Китаю.

Ви пам’ятаєте історію успіху компанії Colway International?

Використовуйте продукти, рекомендуйте їх друзям і запрошуйте їх до співпраці. Тепер вам буде легше. Одна з найпотужніших програм запрошення в історії компанії Colway International починає свою дію в квітні 2019!

Умови:
Варіант 1.

1.Зареєструйтеся в Colway International як кандидат за 1 грн.

2.Оформите замовлення на мінімум 50 БЗ. 

3. При першій закупці ви отримуєте 1 колаген ДНК  за 1 євро.

Або

Варіант 2.

1. Оформити замовлення на мінімум 1 БЗ. 

2. Ви реєструєтесь в системі за 1 євро на цілий рік.

Увага!

Це також стосується вже зареєстрованих “сплячих” осіб, які можуть відновити свою діяльність і змінити статус клієнта на кандидата.

Програма “Запрошення”.

Працюємо систематично протягом шести тижнів. Для цього достатньо запросити шестеро людей, і, крім переваг збільшення обороту, ви отримаєте набір нашого культових продуктів – Нативних Колагенів. Кожних два нових зареєстрованих партнера (усього, до кінця місяця 6) з замовленням на 50 БЗ, негайно принесуть натуральний колаген у ваш кошик.

Квітневі акції, місяць зростання, кваліфікація до Китаю.

Умови:

1 крок – запросіть, по програмі “Ласкаво просимо” 2 особи з закупкою продуктів на 50 БЗ, та отримайте натуральний колаген PYRE за 1 євро.

2 крок – запросіть, по програмі “Ласкаво просимо” 4 особи з закупкою продуктів на 50 БЗ, та отримайте натуральний колаген GOLD за 1 євро.

3 крок – запросіть, по програмі “Ласкаво просимо” 6 особи з закупкою продуктів на 50 БЗ, та отримайте натуральний колаген DNA за 1 євро.

Нагороду можна отримати відразу після того, як умови конкурсу будуть виконані і вона доступна аж до кінця року. Можна також включити зареєстрованих “сплячих”людей, які змінюють статус з клієнта на кандидата. Якщо ви запросите вісім, десять, дванадцять (і так далі), ви не зможете отримаєте вказану продукцію за акційною ціною.

Програма “Екстра-бонус”.

Як мотивувати нових людей до створення власної групи? Місяць росту дозволяє отримати першу премію з самого початку пригоди з Colway International.

Квітневі акції, місяць зростання, кваліфікація до Китаю.

Умови:

Ви вперше номінуєтесь на “бізнес-партнера”? Ви миттєво отримуєте бонус 20 БП (балів преміальних – 25 євро) .

Бонус зростання.

Якщо в Colway International квітень є «місяцем зростання», то “бонус зростання” повинен відігравати в ньому важливу роль. На цілі шість тижнів ми змінюємо критерій членства в групах: менеджер, лідер та президент.

У квітні має працювати тільки одна група: група активного росту!

Що це означає? Незалежно від того, яку позицію ви займаєте, ви можете отримати бонус за кваліфікацію! Ви коли-небудь піднімалися до Лідера, а зараз Бізнес – партнер? Ознайомся з нашою пропозицією, розбуди свою команду, виконай кваліфікацію – збільш обороти відносно цілей, та отримай додаткову фінансову винагороду! І не забувай про поїздку в Китай.

Квітневі акції, місяць зростання, кваліфікація до Китаю.

Умови:

Під час кампанії “Місяць Зростання ” у “Бонусі зросту” ми змінюємо критерії членства в групі: менеджер, лідер та президент.