Лікарям, косметологам, масажистам, як додатковий заробіток.

Натуральний колаген «Colway» — це косметичний гель з виключно простим хімічним складом INCI: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid. Він не містить консервантів і здатний самостійно проникати в глибокі шари шкіри, стимулюючи активність фібробластів і процес синтезу власного колагену, відновлювати шкіру, усувати дерматологічні проблеми, ефективно зволожувати та сповільнювати процеси старіння.

Натуральний колаген «Colway» і продукція на його основі відкривають нові можливості для відновлення та профілактики цілого ряду проблемних станів шкіри та всього організму. Це в першу чергу відновлення шкіри після важких косметичних процедур і ефективний домашній догляд, це допомога при лікуванні опіків, розтяжок і пролежнів, хвороб суглобів і хребта. Це, свого роду, домашня «швидка допомога» у вирішенні проблем з шкірою, травмами, ударами, укусами і т. д.

Це перевірений та безпечний спосіб допомогти організму пацієнта впоратися з багатьма проблемами пов’язаними з втратою колагену та з необхідністю швидкого його відновлення.

Продукти на основі Натурального колагену та дієтичні добавки «Colway» широко використовуються у відновних програмах різних медичних установ та приватних клінік в Польщі й по всьому світу, а також у приватній практиці — косметологами, масажистами, лікарями народної та нетрадиційної медицини.

Нативний колаген — це Натуральний колаген «Colway» нового покоління — більш досконалий продукт:

біологічно більш чистий – очищений не тільки від ліпідних залишків, але й від меланіну (пігменту);

не викликає алергії;

не розпадається під впливом високих температур, навіть перехід в стан майже рідкий, ні в найменшій мірі не зменшує якості продукту;

зберігає форму гелю, причому динамічну, що означає різну густоту в залежності від температури;

підвищена в’язкість створює суб’єктивні відчуття кращих мастильних властивостей та зручного нанесення гелю при аплікації;

відсутність запаху;

можливість емульгації з безліччю речовин, корисних для шкіри, що відкриває нові величезні можливості — Нативні колагени «Голд» і «ДНК».