Блог

Нативный коллаген PURE. Нативный коллаген PURE.Нативный коллаген PURE.

Нативний Колаген PURE відкриває ряд Колагенів Нового Покоління “Colway”.

Колаген є «протеїном молодості», який становить понад 30% від маси білка всього людського тіла nf понад 70% білка шкіри. Колаген разом з еластином створюють у дермі еластичну сіточку, яка надає їй пружність і міцності, а також зв’язує воду, ліпофільні речовини та відіграє вирішальну роль в кондиції сполучної тканини, а по суті, в кондиції всього організму. Це саме колаген є найважливішим показником біологічного потенціалу тіла і тому так важливо зберегти його структуру.

Вже після 27 – 30 років нашого життя сповільнюється виробництво та обіг колагену, а шкіра починає втрачати еластичність і пружність, подібно до того, як м’язи втрачають силу, а кістки – кальцій. Це перші ознаки дефіциту колагену, біосинтез якого з плином часу стає все слабшим.

Нативний Колаген – це гідрат, що містить у своєму складі 95% сухої маси колагену, одержуваного з риб’ячої шкіри, є абсолютно натуральним косметичним препаратом майже ідеальної біологічної чистоти. Він особливим чином очищений від ліпідних залишків і меланіну.

У популярних кремах, що містять у своїх складах колаген, його можна знайти в середньому не більше 2-3%.

Нативний Чистий Колаген бореться не з наслідками старіння шкіри, як більшість косметичних анти – ейдж препаратів, а завдає удару по її справжній причині: він заповнює дефіцит колагену.

Нативний Колаген – це набір колагенових геліс, які вже приєднали до себе молекули води. При контакті з людською шкірою він піддається розпаду на пептиди та проникає у глиб шкіри, досить ефективно зволожує її. Найдрібніші фрагменти цього розпаду проникають крізь весь епідерміс до його основи.

Це продукт з виключно простим хімічним складом INCI: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid – унікальним навіть серед натуральних дермокосметических препаратів.

В красивому сучасному вакуумному флаконі, у вигляді трансдермального гелю, тобто гелю, що має здатність проникати в шкіру, міститься Нативний Чистий Колаген – перший термічно стійкий гідрат риб’ячого колагену!

Це гель, який можна збагатити безліччю біологічно активних речовин, які будуть доповнювати та посилюють його вплив – колагени “Голд” і “ДНК”. Завдяки його стійкості до коливань температури, він простий та доступний у дистрибуції та при перевезенні в найдальші куточки нашої планети. Навіть при мінливих умовах зберігання він не втрачає свого благотворного впливу. Його регулярне застосування – це турбота про своє тіло, що забезпечує послідовне зволоження, живлення та пружність шкіри. Нативний Чистий Колаген не денатурується, оскільки його “деспиралізація” відбулася вже при процесі гідратації. Навіть його перехід в майже рідкий стан ні в найменшій мірі не зменшує цінності цього продукту. Він зберігає вигляд гелю динамічно – тобто приймає різну густоту в залежності від температури. Завдяки хорошій в’язкості він легко та приємно наноситься на шкіру. Після нанесення швидко зникає своєрідний запах гелю, зважаючи на натуральне походження він не містить ніяких штучних ароматизаторів або нейтралізаторів запаху. Завдяки застосуванню іонного обміну, термічно стійкі види колагену майже точно наближені до рН тіла людини – 5,3. Ми віримо, що простота зберігання та висока біологічна активність є запорукою чергового ринкового успіху цього польського біотехнологічного відкриття, яке принесе повне задоволення його споживачам.

Нативний Колаген:

● не викликає алергічних реакцій;

● не дратує шкіру;

● не містить парабенів;

● без штучних барвників та ароматизаторів.

Регулярне застосування Нативного Колагену забезпечує:

● покращення зволоження і пружності шкіри;

● активізацію виробництва фібробластів і тим самим розгладження зморшок і уповільнення процесів старіння;

● еластичність і м’якість шкіри;

● помітне поліпшення густоти та щільності шкіри, у тому числі зменшення в’ялості на стегнах, грудях і сідницях;

● освітлення та розгладжування шрамів та розтяжок;

● ефективну підтримку антицелюлітних процедур;

● регенерацію волосся та нігтів.