Блог

Головна

Для тих хто в темі!!!

Чому це цікаво?

Тому, що ми ставимо перед собою надзвичайно амбітні завдання, а саме – стати “номером один” серед мережевих бізнесів в Європі до 2020 року!

І ще.

 1. Ми не продаємо повітря, а продаємо СВОЇ ЗАПАТЕНТОВАНІ ПРОДУКТИ!
  Ці продукти необхідні і затребувані – ВВВ – всіма, весь час і всюди! Це колагенові продукти для відновлення і подовження краси та здоров’я. Колаген – це БАЗОВИЙ ПРОДУКТ в технологіях оздоровлення та омолоджування, тому що абсолютна більшість косметичних процедур і препаратів направлена саме на відновлення власного колагену. Наші продукти, це короткий шлях до молодості і здоров’я!
 2. Продукти фірми Colway International УНІКАЛЬНІ, СЕРТИФІКОВАНІ В УКРАЇНІ ТА ЄВРОПІ, ПЕРЕВІРЕНІ, БЕЗПЕЧНІ та ЕФЕКТИВНІ!
 3. Це високотехнологічні продукти нового покоління, як і наша бізнес пропозиція.
 4. Ми взяли все саме найкраще з різних мережевих проектів і з’єднали з сучасними можливостями електронних продажів.
 5. Для тих, хто в темі: ми виплачуємо преміальні два рази – і з генераційної структури, і з бінарної. Ми маємо масу підтримуючих програм, ми проводимо постійні навчання та вебінари, таких премій за ранги немає в жодній компанії. З третього місяця співпраці вже є можливість отримувати по одному основному продукту за низькою ціною для рекламних цілей. У нас є багато такого, що зробить твою роботу – ППП – простою, прибутковою та приємною.
 6. Colway International – це те місце, де ти можеш реально проявити свої ЛІДЕРСЬКІ якості і побудувати свій бізнес на довгі роки. Не віртуально, як в інтернет школах, виконуючи по ночах “особливі” теоретичні завдання, а реально, зі своєю командою.
 7. Ми впевнені в собі і не ставимо перед нашими партнерами ніяких умов – працюй тільки з нами, бери тільки у нас … Ні, ти сам собі ставиш планку і виконуєш свій план. Тому що тобі це вигідно!
 8. Ми подорожуємо, ми багато і постійно подорожуємо, тому, що…  нам це подобається!
 9. Це реальна можливість для косметологів, масажистів, лікарів мати стабільну законну доплату до своєї зарплати, це можливість для людей старших, які мають мудрість, досвід, авторитет, зв’язки і знайомства реалізувати все вищеперелічене, перетворивши його в стабільний дохід, і, нарешті, це можливість для всіх людей, які цікавляться своїм здоров’ям, жити довго і бути активними і життєрадісними.                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Це коротко, а докладніше – +380679288471, +380952133615 або colway@i.ua