Блог

“Ласкаво просимо” – заохочувальна програма для нових людей з 3 по 30 квітня 2018 року.

Важлива інформація:

Стосується всіх, хто не зареєстрований в Міжнародної маркетинговій системи “Colway International”.

Для того, щоб стати членом міжнародної команди “Colway International” потрібно:

 

Крок 1.

– Нова особа або клієнт C.I. створює обліковий запис реєструється в системі “Colway International” на сайті www.colwayinternational.com.

Для цього необхідно знати та ввести при реєстрації на сайті ID – код або логін особи, яка запросила чи розказала про Colway International. 

– Зробити замовлення на 50 Б.З. (бали закупівельні – приблизно 110 – 125 Євро) одразу зі знижкою — 25%.

У підсумку замовлення вибирати приз — дієтичну добавку Коламід за 1 Євро.

Абонентська плата за рік – 1 євро.

 

В результаті людина, яка виконає вище вказані умови, крім високоякісної натуральної продукції для краси та здоровья, отримує:

– власний інтернет — офіс для ведення бізнесу;

– знижку на всі продукти — 25 % на цілий рік;

– можливість отримати знижку — 40 %, та почати будувати свій власний бізнес в міжнародній компанії.

 

Крок 2.

Для того, щоб отримати — 40 % знижки необхідно одразу, або за 2 кроки, але в період з 3 по 30 квітня, закупити продуктів на загальну суму — приблизно 330 – 380 Євро (150 Б.З.).

Якщо новий Кандидат розміщує друге замовлення на 50 Б.З. до 30 квітня, то у підсумку замовлення вибирає нагороду – Вітамін C з колагеном за 1 Євро.

 

Крок 3.

При наступному (третьому) замовленні на 50 Б.З. новий Кандидат у підсумку замовлення вибирає нагороду — Нативний колаген Pure за 1 Євро.

Виконавши всі три кроки, з наступного замовлення, закупив продукції на 150 Б.З.,  новий Кандидат отримує статус Партнера та 40 – процентну знижку на продукти Colway International.

 

Всі винагороди в одному замовленні (кожне по 1 Євро) можна отримати здійснивши, з 3 по 30 квітня, одне замовлення на 150 Б.З.