Блог

Програма Базовий догляд - відновлення колагену.

Нативний колаген PURE та дієтична добавка CollUp – наші базові продукти. Все інше зроблено на основі цих продуктів і для їх кращого засвоєння в організмі людини, а також для більш ефективного синтезу власного колагену.

Більшість косметичних засобів і процедур спрямовані, в кінцевому результаті, на те, щоб організм сам почав активно відновлювати власний колаген. Наша продукція – це короткий шлях до здоров’я і краси.

Більшість косметичних засобів і процедур прямо або косвенно спрямовані, в кінцевому результаті, на те, щоб стимулювати організм активно відновлювати власний колаген. Наша продукція – це короткий шлях до здоров’я і краси. Але “базова програма” розрахована не тільки на відновлення колагену в шкірі, але й для всього організму. Це і потужна відновлювальна терапія після перенесених операцій, хвороб і агресивних косметичних процедур, це прекрасна підтримуюча програма для людей, які ведуть активний спосіб життя, для старших людей, для тих, хто займається спортом, особливо бодібілдінгом і культуризмом. Це ефективне лікування опіків, пролежнів, розтяжок та інших проблемних станів шкіри. Це підтримка організму під час програм схуднення, оздоровлення та омолоджування організму.

1. Нативний колаген PURE.

Програма Базовий догляд - відновлення колагену.

100% натуральний біологічно активний колагеновий гель – це косметичний препарат нового покоління, здатний при нанесенні на шкіру з водою (в пропорції 1 до 5), проникати в глибокі шари шкіри та стимулювати синтез власного колагену, ефективно відновлювати шкіру, усуваючи самі причини старіння шкіри, а не тільки наслідки.

Рекомендується для догляду за шкірою обличчя, шиї та зони декольте, підходить також для догляду за шкірою всього тіла, особливо після опіків або при лікуванні дрібних дефектів шкіри. Приносить полегшення подразненій шкірі після інтенсивних косметичних процедур. Відразу після нанесення розгладжує та підтягує шкіру, роблячи її еластичною. При регулярному застосуванні сповільнює процеси утворення нових зморшок на багато років.

Рекомендовано для споживання дітьми.

2. Дієтична добавка CollUp.

Програма Базовий догляд - відновлення колагену.

CollUp – дієтична добавка нового покоління, що містить комплекс усіх інгредієнтів, необхідних для ефективного відновлення колагену і еластину в організмі людини, регенерації шкіри, волосся та нігтів. Одна капсула містить 60 міліграм леофізіату колагену – біологічно активного білка в дуже чистому вигляді (леофілізація – процес видалення рідини при мінусових температурах в умовах вакууму). Цей процес дозволяє отримати не тільки комплекс активних амінокислот, які моментально, практично без витрат енергії, засвоюються організмом, але й ще один дуже важливий для синтезу колагену елемент – це сигнальні пептиди – залишки амінокислотних ланцюжків, що несуть інформацію про необхідність відновлення власного колагену в клітини.

3. Міцелярна вода.

Програма Базовий догляд - відновлення колагену.

 

Цей зручний у використанні косметичний засіб видаляє макіяж та забруднення, завдяки дії міцели. Не пошкоджує гідроліпідного шару епідермісу і тому чудово підходить для чутливої шкіри. Гіалуронова кислота покращує зволоження, пружність і еластичність шкіри. Зміцнити захисну екосистему шкіри допомагає лактіол і ксиліт, які також мають антибактеріальні властивості.

4. Ензимний пілінг.

Програма Базовий догляд - відновлення колагену.

 

Шкіра виглядає молодою та здоровою, якщо ми регулярно видаляємо з неї ороговілий шар епідермісу. Використання пілінгу забезпечує її високу здатність поглинання активних речовин, які входять до складу косметики по догляду за шкірою. Ензимний пілінг, збагачений колагеном, надає шкірі м’якість, освітлює її та відновлює рівний тон. Екстракт червоних водоростей Kappaphycus alvarezii та багата на мінерали морська вода зволожують шкіру. Спеціальна пробіотична композиція допомагає встановити правильний баланс екосистеми шкіри, завдяки чому вона відновлює свої природні захисні механізми. Дія кератолітичного ензиму та відлущувальних частин поєднує в собі два ефекти пілінгу – механічний і ферментний. Вже після першого використання шкіра стає гладкою, більш світлою, зволоженою та злегка підтягнутою.

Ціна 100 % — 145,75 Євро.

Ціна зі знижкою 25% – 109,31 Євро – відразу після реєстрації на сайті www.colwayinternational.com.

Ціна зі знижкою 40% – 87,45 Євро – відразу після закупівлі комплексу “Базовий догляд”.

Програма “Базовий догляд – відновлення колагену” розрахована на 2 місяці. Перші результати ви побачите вже через тиждень: зникнуть дрібні зморшки пов’язані з недостатнім зволоженням, шкіра змінить колір і стане оксамитовою на дотик, покращиться стан волосся і нігтів. Більш серйозні результати залежать від регулярності використання наших продуктів і виконання наших простих рекомендацій:

  • дві – три склянки теплої води вранці перед сніданком;
  • зменшити або відмовитися, на час проведення програми, від вживання солодкого;
  • зменшити або відмовитися, на час проведення програми, від вживання м’яса.

Через два місяці ви будете приємно здивовані результатами дії наших продуктів і, сподіваємося, рекомендуючи їх своїм друзям і знайомим, почнете заробляти разом з нами!