Блог

Програма Welcome.

Осіння  Програма Welcome.

В Партнерському Маркетингу осінь – це час розширення мережі та її підготовка до грудневих акцій, коли обороти досягають небес. Разом з новими рішеннями в фінансовому плані запускається  Програма Welcome в спеціальному, осінньому варіанті. З 2 по 22 жовтня ви зможете запрошувати до нашого бізнесу нових співробітників на спеціальних, особливих умовах. Цим можуть скористатись як ті, хто рекомендує, так і ті, кого запрошують.

Які плюси ви можете отримати?

 

Вже класика  – реєстрація за 1 євро для нових осіб, що створять профіль „Кандидат” у вказаних нами часових інтервалах – з 2.10.18 – 22.10.18 за умови замовлення на суму мін. 1 закупівельний бал, тобто любий, навіть самий дешевий продукт. І це ще не все! Новий Кандидат, який зробить своє перше замовлення на мін. 50 БЗ, зможе вибрати одну з трьох нагород на вибір: Капсули Antі-Age, Дитячий крем чи дієтичну добавку для похудіння Slim Coоl – кожну за 1 євро.

 

Що ви з цього можете отримати?

 

Осіння Welcome Програма преміює осіб, які активно розбудовують свою мережу! Якщо ви зареєструєте безпосередньо 2 особи, які зроблять замовлення на мін. 50 БЗ, то отримаєте можливість замовити наш бестселер: Collup –  всього за 4,90 євро. Чим більше, тим краще! Чотири нових Кандидати з замовленнями на мін. 50  БЗ – це дві упаковки Collup, які ви можете використати у якості нагороди для найбільш активних осіб, або просто роздати в своїй мережі.

 

Про дієтичну добавку Collup.

 

Найважливіша тканина нашого організму – сполучна. Вона складає основу і фундамент органів та тканин. Разом з кров’ю та лімфою вона утворює внутрішнє середовище організму. За те, щоб сполучна тканина була в хорошій формі, відповідає, власне, колаген. Він створює основу міжклітинної матриці сполучної тканини. Реальний біологічний вік людського організму визначає стан білків, які об’єднують всі клітини. Організм «занурений» в колаген, тому саме він віддзеркалює його біологічний потенціал. Той, хто довго зберігає колаген в тканині шкіри – довго виглядає молодим.

 

Collup містить в складі 16 компонентів, з яких кожний зокрема і всі разом, діючи в синергії, мають завдання максимально збільшити виробництво нашим організмом колагену.  Одна капсула має аж 60 мг риб’ячого біологічно активного колагену – це справжня пептидна бомба, яка містить повний склад колагенових амінокислот з широким спектром впливу на організм.

https://www.youtube.com/watch?v=BQ8yn68p7LY&feature=share

Підсумки Welcome Програми.

 

  • Період дії: 2.10.18 – 22.10.18
  • Для кого: для тих, хто збирається зареєструватися, як Кандидат, особи, для тих що збираються відновити роботу свого профіля, і також для Клієнтів Colway International.
  • Оплата: 1 євро за умови замовлення одного любого продукту.
  • Замовлення на мін. 50 ЗБ: можливість вибору однієї з трьох нагород на вибір: Капсули Antі-Age, Дитячий крем чи Slim Coоl – кожен за 1 євро.
  • Зареєструй безпосередньо двох Мемберів, і отримаєш можливість купити добавку Collup за 4,90 євро.  Чим більше, тим краще!