Співпраця

Маркетингова система «COLWAY INTERNATIONAL» – це споживча мережа, побудована за принципом багаторівневого маркетингу (MLM), а точніше – сучасна його інтерпретація – суміш прямих продажів (пропозиція продукції потенційному покупцеві безпосередньо від людини, яка добре знає продукт і переконалася в його якості, випробувавши на собі) з потужними інструментами та можливостями сучасних електронних інтернет технологій.

 

Це чітко продумана система фінансових взаємовідносин між фірмою – виробником і партнерами – людьми або структурами, які реалізують продукцію!

 

Це проект побудований за принципом “Е-комерс” (електронна комерція) – сучасний електронний маркетинг! 

 

Фінансовий план “Colway International” – це оригінальна, інноваційна система просування продукції та отримання прибутків кожним учасником мережі, при якій не потрібно:

  • інвестувати власні кошти;
  • мати офіс, магазин і складські площі;
  • займатися просуванням і рекламою продукції в ЗМІ;
  • оплачувати роботу бухгалтера, продавця та кур’єра.

                                                                                                                                            Досить того, що ти сам користуєшся продуктами та рекомендуєш їх іншим! 

 

Людям старшим не треба боятися нових сучасних електронних технологій, вони лише спрощують ведення бізнесу та контролю за ним. Тим більше, що ми проводимо безкоштовне навчання по роботі з комп’ютером, в інтернеті, по фінансовому плану та продукції.

 

Щоб стати учасником мережі, потрібно:

1. зареєструватися на центральному міжнародному сайті www.colwayinternational.com (згідно інструкцій, які є на самому сайті), або зв’язатися з нами за телефонами: + 38 067 928 84 71, +38 095 213 36 15;

2. придбати продукції на суму 50 БЗ (Бали Закупівельні) – приблизно на 110 Євро, але вже зі знижкою – 25%.

3. придбати самостійно, або з власною групою, продукції на 150 БЗ – приблизно 400 Євро і, вже при наступній покупці, отримати знижку на продукти – 40%.

І це все!

Після реєстрації і присвоєння індивідуального номера ви отримуєте не тільки знижку на всю продукцію “Colway International”, але й особистий бізнес – аккаунт (свій власний інтернет – магазин з особистим кабінетом) за допомогою якого ви зможете здійснювати та контролювати свої закупки, бачити закупки запрошених вами партнерів, брати участь у побудові ваших структур, а також брати участь в акціях, семінарах, вебінарах і бізнес – тренінгах.

Замовлення продукції ви робите через свій особистий кабінет на сайті www.colwayinternational.com або безпосередньо за телефонами: + 38 067 928 84 71, +38 095 213 36 15.

 

Для підписаних вами партнерів існує два варіанти придбання продукції:

1.з вашого особистого кабінету, по вашому посиланню – у цьому випадку партнер отримує знижку – 10 %;

2. самостійна реєстрація по вашому посиланню, перша закупівля на 50 БЗ та подальша знижка – 25 %.

Продукцію доставляємо вам і запрошеним вами партнерам безпосередньо ми зі своїх складів у різних країнах. Це важливо, тому що вам не доведеться особисто відправляти посилки, що заощадить вам час і гроші.

 

Нам 14 років, ми створювали цей бізнес з нуля, і саме завдяки мережевому маркетингу світ дізнався про такий чудовий продукт, як Натуральний (а тепер Нативний) Колаген, тому ми знаємо, що потрібно споживачеві та нашим партнерам, для того щоб успішно будувати свій бізнес.

Залишити свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.