Блог

Три причины, почему меня заинтересовал онлайн МЛМ бизнес.

Коротко. Наскільки це можливо.
1. Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці … “(Аліса в країні чудес).

Мій бізнес, яким я займався багато років, просто, як вода крізь пальці, почав тікати від мене в інтернет, до більш кмітливіших, просунутих, багатіших.

Знайомо?

І хоча в мене є свій сайт, виявляється, що з ними теж потрібно вміти працювати! Сам факт існування сайту, сторінки, акаунту – зовсім нічого не означає, якщо у вас немає великих грошей для їх розкрутки (та й тут гарантій ніяких), необхідні знання або можливості їх отримувати. Причому регулярно! Правила змінюються раз на півроку, а то й частіше.

Відповідь проста, хочеш триматися на плаву – вчися, або приєднуйся до команди, де таке навчання постійно проводиться, причому кращими фахівцями.

Це можливо?

Виявляється так!


2. Хочу більше!

Мені насправді, як і більшості з вас, плювати, як заробляти гроші.

Ні, не так, я не хочу брати участь у “схемах”, займатися чим – то кримінально караним, працювати по 12 годин – тут або за кордоном, сидіти “від дзвінка до дзвінка” в який-небудь установі за копійки (школа, лікарня, адміністрація, офіс, фірма, магазин і т. д.).

Реально, без фантастики, залишається тільки одне – торгувати, а чим не важливо. Аби не потрібно було обманювати, діставати, нав’язувати, і щоб це було легально та ефективно! І ще, було б добре, якби мені допомогли стартувати, пояснили що робити, навчили, взяли за руку та довели до результату.

Так буває?

Виявляється, що так!


3. Хочу бути людиною!

Так! Я хочу розвиватися, бути здоровим, впевненим у собі та нормально заробляти – нормально, це від 1000 євро – і це самий мінімум, повноцінно відпочивати, подорожувати з кредитною карткою і телефоном, мати заощадження та час на сім’ю і себе.

Але чи достатньо цього для того, щоб відчувати себе людиною!

Звичайно, ні! Я хочу бути потрібним, зайнятим і приносити користь іншим, наприклад, допомагаючи їм так, як допомогли мені! І це не гучні слова, це необхідність – ознака нормальності особистості. Думаю, що більшість в курсі.

Це можливо?

Так, сучасний мережевий маркетинг – це, в тому числі, і соціальний проект. Сучасна мережева компанія має цінності та місію, вона будує транспарентну організацію – побудовану за принципами прозорості та високої організованості партнерів.

Це нова і вже популярна у всьому світі модель бізнесу!

# лигачемпионовмлм

До речі, я виграю кубок ліги чемпіонів МЛМ!