Усім, хто цінує натуральні продукти високої якості.

Процеси старіння шкіри безпосередньо пов’язані з втратою колагену — нашого основного білка, тому коли мова йде про підтримання гарної зовнішності та здорового тіла, то завжди виникає питання про можливість ефективного відновлення колагену. По суті, практично усі серйозні косметичні препарати та процедури направлені саме на це.

 

Переваги колагену «Colway International»:

це гідрат колагену, тобто це водний розчин, в якому збережені олігопептиди – біологічно активні частинки молекули колагену, здатні проникати в глибокі шари шкіри та стимулювати синтез власного колагену, і це науковий факт.

100% натуральний продукт;

один з найбільш вивчених і перевірених косметичних колагенів у світі;

проведені дослідження в лабораторіях різних країн, написані книги, сотні статей і публікацій;

є серйозні напрацювання в області косметології, ортопедії, дерматології, лікуванні опіків і розтяжок;

13 років на ринку;

відсутність негативних відгуків в інтернеті.

 

Нативний колаген «Colway International— це біологічно активний білковий косметичний гель нового покоління, який не містить агресивних хімічних консервантів, здатний самостійно проникати в глибокі шари шкіри й активно відновлювати її, усувати дерматологічні проблеми, зволожувати та сповільнювати процеси старіння.

Новаторство нового колагену полягає в тому, що він:

біологічно більш чистий, очищений не тільки від ліпідних залишків, але й від меланіну (пігменту);

не розпадається під впливом високих температур, навіть перехід в стан майже рідкий, ні в найменшій мірі не зменшує якості продукту;

зберігає форму гелю, причому динамічну, що означає різну густоту в залежності від температури;

підвищена в’язкість створює суб’єктивні відчуття кращих мастильних властивостей та зручного нанесення гелю при аплікації;

відсутність запаху;

можливість емульгації з безліччю речовин, корисних для шкіри, що відкриває нові величезні можливості — Нативні колагени «Голд» і «ДНК».

На основі Натурального колагену створено кілька косметичних ліній для різних вікових груп і типів шкіри, які не тільки вигідно доповнюють та підсилюють дію колагену але й відрізняються винятково високою якістю інгредієнтів, ретельно підібраним складом і доступною ціною.

Дієтичні добавки «Colway International» — ще один напрямок у діяльності фірми. Мета їх створення – підтримка організму в програмах відновлення колагену, і також заповнення прогалин у раціоні харчування людини, забезпечення організму необхідним набором поживних речовин і вітамінів в належних кількостях.