Усім, хто має відношення до бізнесу МЛМ.

Ми починаємо свою роботу в Україні!

Своїй популярності, розвитку та сенсаційному просуванню на світові ринки Натуральний колаген «Colway» і продукція на його основі на 100% зобов’язані мережевого маркетингу.

Фінансовий план «Colway International», це спеціально створена під конкретний продукт, продумана, чітко відрегульована комерційна система відносин між фірмою — виробником і партнерами — людьми та компаніями, які реалізують колагенову продукцію.

Підтвердженням ефективності цієї програми є встановлений у листопаді 2016 року фінансовий рекорд Польщі з продажу в структурах МЛМ — за один місяць різдвяної акції було продано продуктів майже на 20 000 000 злотих (близько 5 000 000 дол. США). А за 2016 рік близько 80 000 000 злотих (близько 20 000 000 дол. США).

Фінансовий план «Colway International», це суміш кращих напрацювань традиційного мережевого маркетингу та елементів “e – commers” – інтернет комерції.

«Colway International», це:

натуральні продукти для краси та здоров’я найвищої якості;

сучасний, зручний та просунутий фінансовий план;

серйозні заробітки зі старту — до 40 %;

програми з навчання та індивідуального зростання;

міжнародні конференції з можливістю відпочинку на кращих курортах світу;

можливість високих стабільних доходів у перспективі;

можливість кар’єрного зростання;

самостійність і ініціатива, яка вітається;

велика кількість стимулюючих і підтримуючих програм;

допомога та підтримка досвідчених колег і фірми.

Все тільки починається, нам потрібні лідери, тренери, фахівці з продажу, маркетологи, зацікавлені фахівці, лікарі та вчені, всі хто хоче мати цікаву роботу та серйозні заробітки.