Блог

Запрошення до співпраці в міжнародній косметичній колагеновій компанії.

Нативний колаген — це принципово новий продукт по догляду за шкірою.

Це натуральний, трансдермальний, біологічно активний косметичний гель, який усуває самі причини виникнення зморшок та вікових змін шкіри, стимулюючи відновлення власного колагену.

 

Нативний колаген Colway International не містить парабенів та не викликає алергії.

 

Ви може застосовувати його, як окремий продукт, так і в комплексі з косметичними засобами, навіть інших виробників, звичними для Вас або вашого косметолога.

 

Косметичні продукти Colway International синергічно доповнюють дію колагену.

 

В асортименті Colway International є декілька косметичних ліній — “Gidro”, “DNA”, ‘Anti Age”, “Natural”, “Forse for men”, “Baby care” та “Safe & Save”, які дають можливість підібрати ефективний догляд за любим типом шкіри й в любому віці, та ефективно вирішувати більшість проблемних ситуацій зі шкірою.

 

Спосіб застосування Нативних колагенів дуже простий а принцип дії перевірений, безпечний та інтуїтивно зрозумілий, тобто, для їх професійного та домашнього використовування не потрібно спеціальної підготовки та навчання. Колаген просто наноситься на чисте обличчя, бажано на підготовлене – після пілінгу або відвідування косметолога – та легкими похлопуваннями вбивається в шкіру.

 

Це дуже потужний відновлювальний засіб при масажах обличчя та тіла.

 

Є три типи Нативних колагенів.

PURE – чистий колагеновий гель без барвників та ароматизаторів. Сфера застосування: регенерація шкіри, відновлення шкіри після агресивних косметичних процедур, лікування пролежнів, опіків, синців, розтяжок та подразнень. Продукт, з дуже високою ступеню очищення, рекомендований навіть маленьким дітям.

 

GOLD – це формула чистого колагену, збагачена речовинами з антибактеріальними, протизапальними, протигрибковими та відновлювальними властивостями. Володіє надзвичайно сильною Anti — Age дією, призначений для людей з проблемною шкірою, надчуттєвою, схильною до утворення плям, бореться з лишаєм, висипами та усуває пігментні плями. Може призначатися молодим людям для лікування акне та юнацьких прищів. Володіє природною для шкіри кислотністю рн = 5,5.

 

DNA – поєднує в собі натуральну природну силу та відкриття новітньої біоінженерії. Нативний Колаген ДНК, збагачений речовинами, що активно підтримують і активізують природні процеси створення сполучної тканини, інтенсивно спонукає клітини до правильної дії, відновлює ДНК та охороняє її на молекулярному рівні. Інтенсивно запобігає оксидантному стресу. Завданням колагену ДНК є не тільки забезпечення правильних процесів, але й активізація та стимуляція відповідних клітин до відновлювальних дій. Без виробництва та підтримання необхідної кількості здорових клітин не буде відтворено відповідну кількість колагену, еластину, гіалуронової кислоти, фібронектину та інших «цеглин» нашої шкіри.

 

Серед продуктів Colway International вагоме місце займають дієтичні добавки.

Створюючи наші добавки до раціону харчування людини ми керувалися двома принципами. Перший – це “Принцип двох потоків” — ефективне відновлення організму, особливо шкіри, можливе лише при умові, що відновлення буде відбуватися як зовні, так і з середини тіла, тому ми й насичуємо організм необхідними мінералами та вітамінами.

І другий принцип – це “Принцип кінетичного синергізму” – коли різні інгредієнти в складі продукту ефективно доповнюють або нівелюють дію один одного.

 

Оригінальність проекту Colway International полягає не тільки в створенні сучасних біотехнологічних продуктів, але й також в методі їх маркетингового просування та розповсюдження.

Маркетинг Colway International – це суміш найкращих напрацювань мережевого маркетингу та потужних сучасних інструментів інтернет продажів.

В рамках міжнародного проекту Colway International та користуючись нашим електронним маркетингом, кожна людина може створити та втілювати свій особистий бізнес — проект. При цьому не потрібно мати власний офіс, оплачувати роботу бухгалтера та служби логістики, ми все це зробимо за Вас.

 

Ми пропонуємо Вам зіграти в цікаву бізнес — гру, де Ви в жодному разі нічого не втрачаєте, а у випадку наполегливості, терпіння та бажання змінюватися на краще, ви отримаєте:

– привабливу зовнішність та міцне здоров’я;

– фінансову стабільність;

– можливість навчання та практичні знання;

– можливість подорожувати та пізнавати світ в компанії друзів та однодумців.

 

З 2018 року до назви компанії була додана фраза The collagen compani, як єдиній в світі компанії, яка володіє патентами та виготовляє натуральну продукцію з високим вмістом колагену.

 

Colway International – це простий бізнес, переконайся сам, рекомендуй іншим та заробляй гроші.